Головна » Копка траншей

Копка траншей

Копка траншей — незамінна процедура під час проведення ремонтних та будівельних робіт у житлових будинках. Провести її можна як вручну, так і з використанням спеціалізованої техніки.
 
Техніка використовується для риття великих траншей. Якщо ж йдеться про приватну практику, виклик будівельної техніки не завжди доцільний з фінансової точки зору, адже є дороговартісним. Якщо ж Вам потрібно замінити водопровід чи встановити каналізацію, ручна копка траншей в Києві та області — найкращий варіант з точки зору ціна/якість. Ми копаємо траншеї будь-якої довжини! А всі умови виконання робіт обговорюються завчасно.

Особливості копки траншей вручну

Якщо Ви — власник заміського котеджу, приватного будинку чи дачі, то рано чи пізно стикнетеся з великою кількістю будівельно-ремонтних завдань, які потрібно вирішувати. Й одна з них — “Як викопати траншею під водопровід?”. Ми можемо у цьому допомогти.
 
Чому правильне риття траншеї — це важливо? Воно гарантує відсутність проблем з примерзанням труб та напором води у майбутньому.
 
Доручати копку траншей необхідно лише професійним майстрам. Адже це завдання включає масу непередбачуваних викликів. Зокрема, необхідно правильно вибрати форму, ширину та глибину траншеї, коректно визначитися з місцем її розташування. Це — надзвичайно складне та трудомістке завдання, яке не можна виконати самостійно. Тому рекомендуємо звернутися до спеціалістів нашої компанії. Ми виконаємо усі необхідні роботи швидко, ефективно та професійно.
 
Вартість ручної копки траншей залежить від декількох факторів. Серед них:
 

  1. Пора року.
  2. Терміновість.
  3. Рельєф місцевості та місце розташування.
  4. Тип грунту.
  5. Індивідуальні параметри траншеї (ширина, глибина, довжина).
  6. Необхідність виконання додаткових робіт.

 
Будемо раді співпраці!